Kontakta oss

Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss via formuläret eller kontaktuppgifterna nedan.
Har du frågor om en specifik produkt hittar du ett formulär inne på varje produkt som hjälper dig att komma i kontakt med oss.

Här hittar du oss!

Company Line AB
Midgårdsvägen 9
973 34 Luleå

Company Line i Kiruna AB
Industrivägen 23
981 38 Kiruna

info@companyline.se
0920 - 22 66 99


Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss på Company Line i Luleå och Kiruna



Luleå

Pär-Anders Bergh - Säljansvarig
 0920-23 36 13
p-a.bergh@companyline.se
Susanne Flemström - Säljare
076- 139 30 37
susanne.flemstrom@companyline.se
Anton Bergh - Säljare
0920-23 36 15
anton.bergh@companyline.se
Patrik Johansson - Säljare
070-270 05 77
patrik.johansson@companyline.se
Cajsa Asplund - Säljare
0920-23 36 14
Cajsa.asplund@companyline.se
Ulf Nygård - Säljare
0920-23 36 17
ulf.nygard@companyline.se
Erkki Koivurova - Säljare
070-660 21 90
erkki.k@companyline.se
Pontus Brodén - Säljare
0920-23 36 18
pontus.broden@companyline.se
Anders Nejdsäter - Säljare
0920 -23 36 09
anders.nejdsater@companyline.se
Larry Lundström - Butikschef
070- 316 75 12
larry.lundstrom@companyline.se
Terese Engman - Back-office
0920-23 36 25
terese.engman@companyline.se
Susanne Oscarsson - Back-office
0920-23 36 07
susanne.oscarsson@companyline.se
Anette Svallfors - Ekonomi
0920-23 36 26
anette.svallfors@companyline.se
Oskar Lindström - Operativ chef
0920- 23 36 21
oskar.lindstrom@companyline.se
Per Ceder - Lager
0920-23 36 24
lager@companyline.se
Maria Käck - Produktion
0921- 512 05
maria.k@companyline.se
Ludwig Jidström - Webb & design
0290-23 36 16
ludwig.jidstrom@companyline.se
Rita Lundgren - Säljare
0920-945 75
rita.lundgren@companyline.se

Kiruna

Dan Eriksson - VD Kiruna
 070- 671 80 75
dan.eriksson@companyline.se
Anders Kemi
070-592 27 01
anders.kemi@companyline.se
Peter Emmoth
070 -305 14 74
peter.emmoth@companyline.se
Hilda Tapani
076- 141 94 41
hilda.tapani@companyline.se
Fredrik Johansson
070-969 69 56
fredrik.johansson@companyline.se
Natalie Wahlström
072-551 98 52
natalie.wahlstrom@companyline.se